Oferty

Home / Oferty

Oferty

Pasujące oferty: 812
Koszalin Lokal użytkowy - Sprzedaż
Ulica: Hallera
Lokal użytkowy Sprzedaż
Oferta nr: 5001601
Piętro: -1 / 5
Koszalin
Cena m2 2337.79 PLN
Ulica: Hallera
Powierzchnia 20.96 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 49 000 PLN
Darłowo Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Rynkowa
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: WD01967
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 4
Darłowo
Cena m2 8644.86 PLN
Ulica: Rynkowa
Powierzchnia 42.80 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 370 000 PLN
Tatów Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Tatów
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 2105652
Tatów
Cena m2 184.98 PLN
Ulica: Tatów
Powierzchnia 1238.00 m2
Cena: 229 000 PLN
Koszalin Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Konstytucji 3 Maja
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 700547
Pokoje: 3
Piętro: 4 / 4
Koszalin
Cena m2 8907.71 PLN
Ulica: Konstytucji 3 Maja
Powierzchnia 68.48 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 610 000 PLN
Koszalin Tysiąclecia Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Budowniczych
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 5001600
Pokoje: 1
Piętro: 3 / 4
Koszalin Tysiąclecia
Cena m2 6953.39 PLN
Ulica: Budowniczych
Powierzchnia 38.83 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 270 000 PLN
Stary Jarosław Działka rolna - Sprzedaż
Ulica: Stary Jarosław
Działka rolna Sprzedaż
Oferta nr: WD01966
Stary Jarosław
Cena m2 10.50 PLN
Ulica: Stary Jarosław
Powierzchnia 18100.00 m2
Cena: 190 000 PLN
Gleźnowo Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Gleźnowo
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: WD01965
Gleźnowo
Cena m2 79.35 PLN
Ulica: Gleźnowo
Powierzchnia 2508.00 m2
Cena: 199 000 PLN
Koszalin Obiekt - Sprzedaż
Ulica: Szczecińska
Obiekt Sprzedaż
Oferta nr: 700546
Piętro: 0 / 0
Koszalin
Cena m2 674.52 PLN
Ulica: Szczecińska
Powierzchnia 1401.00 m2
Liczba pokoi: 0
Cena: 945 000 PLN
Gleźnowo Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Gleźnowo
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: WD01964
Gleźnowo
Cena m2 130.91 PLN
Ulica: Gleźnowo
Powierzchnia 3361.00 m2
Cena: 440 000 PLN
Koszalin Działka - Sprzedaż
Ulica: Gnieźniańska
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 1904804
Koszalin
Cena m2 150.00 PLN
Ulica: Gnieźniańska
Powierzchnia 19228.00 m2
Cena: 2 884 200 PLN
Koszalin Śródmieście Lokal użytkowy - Sprzedaż
Ulica: Domina
Lokal użytkowy Sprzedaż
Oferta nr: 2105649
Piętro: -1 / 2
Koszalin Śródmieście
Cena m2 6812.49 PLN
Ulica: Domina
Powierzchnia 43.89 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 299 000 PLN
Koszalin Dom wolnostojący - Sprzedaż
Ulica: Batalionów Chłopskich
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 2105648
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 3
Koszalin
Cena m2 3517.42 PLN
Ulica: Batalionów Chłopskich
Powierzchnia 269.80 m2
Liczba pokoi: 6
Cena: 949 000 PLN
Koszalin Wspólny Dom Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Grottgera
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 5001597
Pokoje: 3
Piętro: 7 / 10
Koszalin Wspólny Dom
Cena m2 6382.07 PLN
Ulica: Grottgera
Powierzchnia 46.85 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 299 000 PLN
Darłowo Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Powstańców Warszawskich
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: WD01963
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 1
Darłowo
Cena m2 6459.95 PLN
Ulica: Powstańców Warszawskich
Powierzchnia 38.70 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 250 000 PLN
Charzyno Vilpark Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Charzyno
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 700545
Charzyno Vilpark
Cena m2 301.23 PLN
Ulica: Charzyno
Powierzchnia 571.00 m2
Cena: 172 000 PLN
Koszalin Lokal użytkowy - Wynajem
Ulica: Połtawska
Lokal użytkowy Wynajem
Oferta nr: 1904803
Piętro: 0 / 1
Koszalin
Cena m2 75.54 PLN
Ulica: Połtawska
Powierzchnia 28.00 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 2 115 PLN
Koszalin Przylesie Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Spasowskiego
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 2105646
Pokoje: 2
Piętro: 4 / 4
Koszalin Przylesie
Cena m2 5050.68 PLN
Ulica: Spasowskiego
Powierzchnia 59.20 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 299 000 PLN
Zielnowo Gospodarstwo rolne - Sprzedaż
Ulica: Zielnowo
Gospodarstwo rolne Sprzedaż
Oferta nr: WD01962
Piętro: 0 / 0
Zielnowo
Cena m2 29.92 PLN
Ulica: Zielnowo
Powierzchnia 21560.00 m2
Liczba pokoi: 0
Cena: 645 000 PLN
Cisowo Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Cisowo
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: WD01961
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 0
Cisowo
Cena m2 3567.59 PLN
Ulica: Cisowo
Powierzchnia 55.78 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 199 000 PLN
Zakrzewo Obiekt - Sprzedaż
Ulica: Zakrzewo
Obiekt Sprzedaż
Oferta nr: WD01960
Piętro: 0 / 0
Zakrzewo
Cena m2 7833.33 PLN
Ulica: Zakrzewo
Powierzchnia 300.00 m2
Liczba pokoi: 0
Cena: 2 350 000 PLN

Szukasz idealnego miejsca do życia lub inwestycji w nieruchomości? Koszalin jest miastem, które oferuje mnóstwo atrakcji. Bez problemu znajdziesz tu interesujące nieruchomości w przystępnej cenie. Nasze biuro nieruchomości posiada ponad 600 ofert sprzedaży i wynajmu mieszkań, działek budowlanych czy domów. Poniżej przedstawiamy różne dostępne opcje, w tym mieszkania na sprzedaż i wynajem w Koszalinie, które mogą spełnić wszystkie Twoje potrzeby mieszkaniowe i inwestycyjne.

Domy na sprzedaż
Koszalin dzięki swojemu położeniu i licznym udogodnieniom przyciąga osoby poszukujące domów jednorodzinnych. Domy na sprzedaż w Koszalinie cechuje różnorodność. znajdziemy tu tradycyjne domy, ale również te wykonane w zupełnie nowoczesnym stylu. Wszystkie znajdują się w przyjaznych rodzinie dzielnicach. Z uwagi na rosnącą popularność regionu, inwestycja w dom w Koszalinie to decyzja, która może przynieść znaczne korzyści w przyszłości.

Działki na sprzedaż
Jeśli marzysz o zbudowaniu własnego domu od podstaw, działki na sprzedaż w Koszalinie oferują nieograniczone możliwości. Dostępne są zarówno działki budowlane, jak i inwestycyjne, które są doskonałą okazją do stworzenia domu dostosowanego do indywidualnych potrzeb lub jako długoterminowa inwestycja kapitałowa.

Mieszkania na sprzedaż
Mieszkania na sprzedaż w Koszalinie to świetna opcja dla osób szukających nowoczesnego stylu życia. Z szeroką gamą dostępnych rozmiarów i lokalizacji, od centrum miasta po spokojne przedmieścia. Mieszkania w Koszalinie przyciągają zarówno pojedyncze osoby jak i rodziny.